czwartek, 3 kwietnia 2014

Labyrinth [WINO PÓŁWYTRAWNE, BIAŁE]

wino białe półwytrawne

Wino Labyrinth pochodzi z Tracji - ojczyzny Spartakusa. Czy zatem będzie doskonałe, jak zdolności strategiczne buntownika, czy raczej da nam ostro po gębie i długo będziemy je pamiętać następnego dnia?To na początek nieco marketingu producenta z etykiety: Labyrinth to delikatne białe wino półwytrawne, o wyjątkowym owocowym aromacie. Produkowane jest z ręcznie zbieranych i starannie selekcjonowanych winogron pochodzących ze słonecznej Doliny Róż.

Brzmi pięknie, co? Powiem Wam więcej - to nie marketingowa papka. Przynajmniej nie z tą delikatnością czy wyjątkowym owocowym aromatem, bo degustowałem je po Maipo oraz Jacob's Creek i było z nich wszystkich najlepsze. Przede wszystkim delikatniejszy zapach. Po zakręceniu w kieliszku mało wyczuwalny, ale - o dziwo - długo utrzymuje się w opuszce węchowej. Smak świetny, trafia w moje gusta. Czasami warto kupić coś na szybko :)

Tracja to jeden z liczących się regionów winiarskich. Pijąc Labyrinth możecie być spokojni o samopoczucie kolejnego dnia. Nie powali Was ciosem silnym niczym Spartakus ;) Wino zdecydowanie polecam.Tracja, Spartakus, winoLabyrinth
Rodzaj: półwytrawne
Kolor: białe
Smak: winogronowe
Kraj pochodzenia: Bułgaria
Objętość: 750 ml
Alkohol: 12,5%
Mój rachunek: ok. 15-17 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz