sobota, 17 sierpnia 2013

Promocja Kazayak Vin w Kauflandzie! [KAZAYAK po 9,99zł]

Kochani, w Kauflandzie jest świetna promocja. Każde ze sfotografowanych win Kazayak w cenie 9,99 zł. Trzeba się spieszyć, bo we Wrocku na Bardzkiej na półce jest kilka ostatnich butelek. A jest do czego się spieszyć!

Kazayak Pinot-Noir piłem i baaardzo polecam. Recenzję znajdziecie tutaj.
Recenzję Kazayak Cabernet Sauvignon znajdziecie tu niebawem :)

5 komentarzy:

 1. no właśnie... trafiłem na to winko przypadkiem.... i bardzo mi się spodobało... i teraz nie wiem czy powinno mi się podobać:) wiem burżuj z butów wychodzi ale jak by mi ktoś kazał za to wino rzucić 50 to też bym dał ale nie jestem pewien czy to co mi się podoba osiągnięto naturalnie czy też to kolejne fresco?

  Dajcie znać co sądzicie o tym winku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tego to ja też nie wiem, ale podobnie jak Ty, dałbym znacznie więcej za nie :) I też jestem ciekaw opinii innych.

   Usuń
 2. Kupiłem winko przypadkiem .... i się zakochałem. Wyraziste, ppiękny bukiet, rewelacyjne - nic tylko szukać i podawać tylko Przyjaciołom :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wino to kupowałem od wielu lat,w kauflandzie. Miało ciemnoczerwoy kolor, tak, że światło nie przechodziło przez górną część szyjki butelki. Kolorowi odpowiadał smak. Mocno nasycony prawie gęsty. Tak było jeszcze pod koniec roku 2013. Na przełomie roku 2013/2014, nastąpiło pierwsze pogorszenie jakości. Wino miało kolor, ale było jaśniejsze. Smak też był rozcieńczony, ale pić się dało. Przed tygodniem kupiłem znowu to wino. Jakość powtórnie sie pogorszyła. Kolor jeszcze bardziej się rozjaśnił, Smak się rozwodnił.
  Żegnam się więc z tym winem oraz jego importerem. Nie zarobią już na mnie ani złotówki. Poszukam tego wina od innego dostawcy.

  OdpowiedzUsuń